Форум-отслабване > ДИЕТИ

ДИЕТА СЪС ЕЛДА

(1/16) > >>

Lili-78:
Нека да споделим мнения относно диетат с елда. За да имаме успех с една диета е фажно да споделяме опит и грешки, така отслабването е гарантирано. Предстои пълнолуние, а спазването на диетат по време на пълнолуние носи двоен успех. ;)

Dino:
И аз бих се включил в диетата. На 23 имам абитуриенска и искам да сваля някои килограм. Абе 2-3 да се все е нещо. Тръгнах и на фитнес, искам това лято да съм готин на морето :P :P :P

smurfche_:
Здравейте!Диетата с елдата не е лека,но за сметка на това ефекта е много добьр!Аз за 4 дни,успях да смькна 4 кг и сьм повече от доволна!Идната седмица мисля отново да сьм на елда,но ако видя,че няма резултат ще я спра...
Желая много успех и много силна воля на всички,които са решили да я направят!  ;)

deskata:
Здравейте, смърфче,здравей Дино. Смърфче поздравления за 4 свалени кг.
Аз ще постна една диетична супа от елда

Диетична супа от елда

1 малък морков,
2 картофа,
 0.5 чаша елда,
1 малка глава лук

Eлдата се измива, покрива се със студена вода. Прибавете  нарязания лук. Нарязват се картофите и морковите.
Когато супата заври, намалете огъня и оставете супата да къкри.
При сервиране на супата може да добавите малка лъжичка  зехтин, но не е задължително.

slance:
Днес измина 1 седмица от диетата и приключвам. Резултата не е много обнадеждаваш  :( Миналия понеделник, когата започнах бях 79 кг, а днес сутринта съм 75 кг. В началото свалянето на килцата почна добре, първите 3 дни свалях точно по 1 кг дневно, следващите 2 дни по 0,5 кг, а последните два дни изобщо не мръднах от кантара. Като се стопира стрелката на 75 кг, не мърда и не мърда  :(. Защо така  ??? Иначе, съвсем стриктно я спазвах диетата, само елда с малко кисело млекце, и вечер - мноооого редъчик айрян.
Сега смятам да прекъсна за 2 седмици и да се опитам да задържа килцата, ще хапвам краставички, извара, пилешко, варени яйца, мляко...А после пак едноседмичен курс с елда.
Стискайте ми палци да се задържа на 75

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия